Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Alan
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Żabka/51.89.40.131:27024/
SteamID: STEAM_1:0:462926984
Sprawny mikrofon: Tak
Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze: 4/6h
Doświadczenie: Byłem juz pare razy adminem na roznych serwerach w cs:go jak i 1.6 wiec mam duze doswiadczienie ogolnie to w jb gram 4lata od dziecka prawde mowiac wiec mysle ze doswiadczenie mam dobre 
Coś o sobie: Mam na imie Alan mieszkam w Puławach Lubie grac w gry takie jak MTA, Cs;Go i itp. Lubie grac w piłke nozna poza komputerem bardzo lubie wychodzic na dwor na rower oczywiscie i plywac bardzo lubie Pozdrawiam.
Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Dlaczego ja hm? bo mysle ze dzieki mnie na tym serwerze moze byc full slotow bym ogarnal ekipe i bysmy sie dobrze bawili wszysczy wiec dlatego jescze dlatego ze chcialbym popilnowac na serwerze bo dawno nie pilnowalem bo mialem troche przerwy od cs ale nasczecie nie zapomnialem komend
Składka (TAK/NIE): Tak

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Godzinę temu, Żabka napisał:

Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Dlaczego ja hm? bo mysle ze dzieki mnie na tym serwerze moze byc full slotow bym ogarnal ekipe i bysmy sie dobrze bawili wszysczy

Obietnice co do sprowadzania ekip słyszałem już niejednokrotnie. Co do samego  podania chcę zobaczyć jak prowadzisz w CT bo bez tego nikt nie będzie miał admina.

Jestem za okresem próbnym, poczekam jeszcze na wypowiedź innych.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Jak wspomniał @ Gothei musisz pokazać, jak prowadzisz w CT wiec mysle ze tym sie juz zajma chlopaki :ps

Ja osobiscie jestem na tak, podanie na +

na JB zawsze sie przyda para rak do pomocy w ogarnianiu :)

https://www.gametracker.com/player/✞ Black Witch ✞/51.89.40.131:27024/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

podanieref.png

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Trochę o nas

HeadShot Army to sieć stworzona przez grono pasjonatów gry Counter-Strike. Olbrzymie doświadczenie każdego z założycieli osobno, w połączeniu razem dało efekt w postaci projektu HSArmy. Nasza załoga, poza doświadczeniem i ogromem wiedzy w wielu dziedzinach - nie tylko CS - gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz dobrą i zgraną ekipę. Nasze serwery tworzonę są z myślą o graczach i ich bezpieczeństwu na serwerze. Chcemy by chwile spędzone z nami były jak najlepsze - to daje gwarancję fajnej ekipy i radości użytkowników - a dzięki właśnie użytkownikom chcemy zostać najlepsi w swojej dziedzinie!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.