Skocz do zawartości
yngpolonais

[ODRZUCONE]Podanie yngpolonais

Rekomendowane odpowiedzi

* GT: minimum 10h przegrane na serwerze       -
* Staż na forum: minimum tydzień.           -
* Posty: minimum 10 sensownych postów napisanych z zachowaniem ładnej ortografii i interpunkcji.    +
* Ostrzeżenia: brak ostrzeżeń na koncie.       +
* Umiejętności: umiejętność prowadzenia w CT, sprawny mikrofon, pokojowe rozwiązanie sytuacji na serwerze.         +

Imię: Filip
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/yngpolonais/51.89.40.131:27024/   godziny dobiję do końca weekendu, iż serwer jest nowy
SteamID: STEAM_1:0:131259266
Sprawny mikrofon: posiadam
Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze: zależy ile jest graczy.. ale tak od 1h do 4h, teraz wakacje już nic nie będą zadawać więc trochę dłużej nawet będzie, jeżeli gracze będą
Doświadczenie: Posiadałem kiedyś własne serwery, więc doświadczenie większe od takiego "zwykłego admina"
Coś o sobie: Mam na imię Filip, mieszkam obecnie w Wawie. Interesuję się kulturystyką, koszykówką oraz sztukami walk, od 11 lat już chodzę na karate oraz nie dawno zacząłem także ćwiczyć mma i staram się raz na tydzień pójść na zajęcia z krav magi. Na co dzień gram sobie w gry a wieczorkami wychodzę na dwór z kolegami coś porobić oraz idę na salkę poćwiczyć. Kiedyś zajmowałem się serwerami w csgo lecz przestałem z powodu braku chęci i zapału na to bo cs mi się znudził po prostu i przeniosłem się na 1.6 ale wróciłem do go po czasie. Niedługo też zaczynam zdawać prawko na kat B, lecz nie mam jeszcze upatrzonej swojej "bestii". Jestem także cierpliwą oraz pomocną osobą, da się ze mną porozmawiać na prawie wszystkie tematy i miło spędzić czas.
Dlaczego Ty?(przekonaj nas): Ponieważ jest mało administratorów na serwerze, więc chciałbym pomóc w jego upilnowaniu :D a jako, iż posiadałem kiedyś własne serwerki to znam się lepiej na tej robocie, niż zwykli admini. Umiem załagadzać konflikty jak się pojawią oraz staram się pomagać każdemu, żeby mu jak najlepiej się grało i spędzało czas na serwerze.
Składka (TAK/NIE): na obecną chwilę nie, iż mam teraz dość spore wydatki ale myślę, że już niedługo będę dawał na składki ;d teraz mogę powiedzieć, że oddaję codziennie głos na serwer, więc w małym stopniu się to chyba jakoś liczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Na chwilę obecną brak spełnionych podstawowych wymagań, podanie odrzucam.

• Like 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

podanieref.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odznaczenia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Trochę o nas

HeadShot Army to sieć stworzona przez grono pasjonatów gry Counter-Strike. Olbrzymie doświadczenie każdego z założycieli osobno, w połączeniu razem dało efekt w postaci projektu HSArmy. Nasza załoga, poza doświadczeniem i ogromem wiedzy w wielu dziedzinach - nie tylko CS - gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz dobrą i zgraną ekipę. Nasze serwery tworzonę są z myślą o graczach i ich bezpieczeństwu na serwerze. Chcemy by chwile spędzone z nami były jak najlepsze - to daje gwarancję fajnej ekipy i radości użytkowników - a dzięki właśnie użytkownikom chcemy zostać najlepsi w swojej dziedzinie!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.