Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia Reakcja - Zabawa polega na tym, że klawisz wydaje polecenie "Ostatnia reakcja ...." osoba, która wykonała ostatnia dany rozkaz ginie. Klawisz wobec wątpliwości może powtórzyć. 
 Np: Klawisz mówi: Ostatnia reakcja podskocz. Osoba, która podskoczyła ostatnia ginie. (polecenia mogą być różne "Ostatnia reakcja kucnij", itd.) 

Pierwsza Reakcja - Zabawa polega na tym, że klawisz wydaje polecenie "Pierwsza reakcja ...." osoba ,która wykonała polecenie jako pierwsza wygrywa. Taka osoba może wybierać osoby do zabicia (maks 3), wybrać zabawę, itd. 
 Np: Klawisz mówi : Pierwsza reakcja podskocz, osoba która podskoczyła pierwsza wygrywa. (Polecenia mogą być różne "Pierwsza reakcja kucnij", itd.) 

Słówka - Zabawa polega na tym, że prowadzący podaje słowo do napisania. Osoba, która napisała je jako pierwsza - wygrywa (Może wybrać osoby do zabicia, do ocalenia, itd.) 
 Np: Pobawimy się w słówka. Klawisz mówi : Słowo do napisania to "forum" , osoba która napisała je jako pierwsza na say'u wygrywa. 

Krwawe Słówka - Zabawa polega na tym ,że prowadzący podaje słowo do napisania na say'u . Osoba, która napisała dokładnie to słowo - ginie . W sytuacji, kiedy na say'u napisała więcej niż jedna osoba – ginie każda z nich. 
 Np: Pobawimy się w krwawe słówka. Klawisz mówi : Słowo do napisania to "forum", osoby które napisały na say'u to słowo- giną. 

Dyktando - Zabawa polega na tym ,że prowadzący podaje zdanie do napisania. Osoba, która jako pierwsza napisała to zdanie -wygrywa. Zdania muszą być rozpoczęte wielką literą , a kończyć się kropką. W zdaniu muszą być użyte wszystkie polskie znaki typu ą,ę,ł,ś,ń,ć ,itd. Prowadzący wybiera nagrodę. 
 Np: Pobawimy się w dyktando. Zdanie do napisania to "Kowalski idzie do sklepu.", osoba która jako pierwsza napisała poprawnie to zdanie - wygrywa. 

Szybkie Palce - Zabawa podobna do dyktanda, ale w tej zabawie nie potrzebne jest stosowanie kropki, polskich znaków oraz wielkiej litery na początku zdania. 
 Np: Pobawimy się w szybkie palce. Zdanie do napisania to "Kowalski idzie do sklepu", osoba która napisała jako pierwsza -wygrywa. 
Jeżeli Więzień napisze "kowalski idzie do sklepu" to wygrywa, jeżeli był pierwszy. 

Kuleczki - Zabawa polega na tym, że prowadzący wybiera broń i wystrzeliwuje z niej naboje. Więzień ma za zadanie odgadnąć ilość nabojów w magazynku . Gracz, który był najbliżej tej ilości lub odgadnął jej dokładną liczbę -wygrywa. Prowadzący wybiera nagrodę dla terrorystów. 
 Np: Pobawimy się w kuleczki. Klawisz mówi: Mam m4a1 w magazynku mam 30 nabojów, ct wystrzeliwuje kilka nabojów. Zostało 14, więzień który był najbliżej tej liczby nabojów-wygrywa. 

Odmieniec - Zabawa dla 3 osób. Polega ta zabawa na tym, że na strzał z mojej broni piszecie 1 lub 2 . Osoba która napisała ostatnia lub się wyróżnia ginie. 
Np:
Kowalski-1 
Nowak-1 
Stasiu- 2 
W takiej sytuacji gracz o nicku Stasiu ginie. 

Mam Talent - Zabawa polega tym, że więźniowie mają pokazać jakiś talent, a ct ich ocenia. 
 Np: Kowalski zaśpiewał, prowadzący decyduje czy się podobało czy też nie. Jeżeli ct stwierdzą, że są na tak dana osoba przechodzi dalej bądź wygrywa. 

Nurek - Zabawa polega na tym, że ct chowa pustą broń na danym terenie i zadaniem więźniów jest znalezienie tej broni. Więzień, który znajdzie broń - wygrywa. 
 Np: Pobawimy się w nurka. Prowadzący chowa pustą broń w basenie, a następnie odlicza i więźniowie jej szukają. Kowalski przyniósł broń prowadzącemu - wygrywa. 

Sniper - Zabawa polega na tym, że prowadzący wydziela dany teren, a następnie więźniowie na tym obszarze starają się, aby "sniper" ich nie zabił. Prowadzący strzela losowo. 

Odwrócona Reakcja - Zabawa polega na tym, że prowadzący wydaje polecenie, a terroryści wykonują polecenia na odwrót. Podskocz / Kucnij , Krok do przodu / krok do tylu , kucnij /podskocz. 
 Np: Pobawimy się w odwrotną reakcje. Prowadzący wykonuje krok do przodu, więźniowie wykonujący krok do przodu giną. Więźniowie, którzy wykonali krok do tyłu przeżywają. 

Szczyt - Zabawa polega na tym, że terroryści szukają najwyższego punktu na mapie, osoba która jest najwyżej - wygrywa. Prowadzący daje określony czas. 

Przesłuchanie / Sąd - Zabawa polega na tym, że prowadzący wybiera jednego z więźniów i zadaje mu pytanie bądź oskarża go o jakieś przestępstwo. Zadaniem więźnia jest wybronienie się z danego przestępstwa. Wytłumaczenia i oskarżenia mogą być zabawne. 
 Np: Pobawimy się w przesłuchanie/sąd .Klawisz: Graczu o nicku <kowalski> dlaczego zabrałeś cukierka małemu dziecku. Więzień: Ponieważ ten cukierek krzywo się patrzył na mnie. Jeżeli tłumaczenie tt jest wystarczające to terrorysta przeżywa/wygrywa. 

Wieża - Zabawa polega na tym, że więźniowie są dzieleni na mniejsze grupy i w tych grupach mają utworzyć wieżę. Grupa, która jako pierwsza ją utworzyła wygrywa. 

Wyższy Spray - Zabawa polega na tym, że tt, który zrobi wyżej spray wygrywa. 

Niższy Spray - Zabawa polega na tym, że tt, który zrobi niżej spray wygrywa. 

Fast Food - Zabawa polega na tym, że więzień serwuje klawiszowi obiad/kolacje/śniadanie/deser. Jeżeli zaproponowane jedzenie się spodoba to terrorysta wygrywa / przeżywa. 
 Np: Pobawimy się w śniadanie, co zaproponujecie mi na obiad? Więzień: Ziemniaki ze schabowym, do picia pepsi. Jeżeli prowadzącemu się spodoba to więzień przeżyje. 

Pytanie - Odpowiedź - Strażnik zadaje pytanie, a terrorysta odpowiada. Kategorie pytania może wybrać terrorysta bądź strażnik w zależności od prowadzącego. 

Skróty - Ct podaje skrót, a tt musi go odszyfrować. Osoba, która pierwsza odszyfruje- wygrywa. 

Familiada -Zabawa polega na tym, że terroryści są dzieleni na dwie grupy, a następnie wydziela się po jednej osobie z drużyn i zadaje się jej pytanie. Grupa, która ma więcej pkt wygrywa. Przegrana ginie. 

Wybitny Skoczek - Zabawa polega na tym, że przez więźniów są wykonywane skoki do wody, a ct ich ocenia. Osoba, którą ct oceniło najwyżej- wygrywa. 

Synonimy - Polega na tym, że ct podaje jakiś wyraz, a my musimy podać do niego synonim, osoba która napisze jako pierwsza -wygrywa. 
 Np: Pobawimy się w synonimy. Podaj synonim do słowa samochód. Więźniowie piszą na sayu synonimy :auto, wóź, bryka, fura, limuzyna, osoba która napisała pierwsza synonim wygrywa. 

Anonimy - Zabawa polega na tym, że ct podaje jakiś wyraz, a my musimy podać do niego antonimy, osoba która napisała antonim jako pierwsza -wygrywa. 
 Np: Pobawimy się w antonimy. Podaj antonim do słowa ładny. Więzniowie piszą na say'u antonim brzydki, osoba która napisała antonim jako pierwsza- wygrywa. 

Wyścig - Zabawa polega na tym,że ct wyznacza trase biegu więźniom, oni biegną i osoba, która jest pierwsza- wygrywa. 

Rzut bronią - Zabawa polega na tym ,że ct daje pustą broń tt wyznacza linie ,której nie może przekroczyć po czym rzuca kto dalej rzuci ten wygrywa. 

Prawda czy Fałsz - Zabawa polega na tym ,że ct zadaje pytanie ,a tt ustawia się w wyznaczonym polu "tak" lub "nie" .Ct wytłumaczy ,które pole jest tak ,a które nie. 

Wyliczanka - Zabawa polega na tym ,że tt ,który wygrał wybiera liczbe "X" ,a następnie ct odlicza od lewej strony tą "X" liczbe. Terroryści muszą być ustawieni w jednym szeregu. 
Inaczej może to być rozegrane poprzez podawanie liczby przez terrorystów zaczynając od lewej . Suma tych wszystkich licz jest naszym "x" , które będziemy odliczać od lewej. 

Lustro - Terroryści wykonują tą samą czynność co prowadzący. Krok w przód /Krok w przód. 

Wyścig na Plecach - Zabawa polega na tym ,że terroryści mają zrobić wieżę dwu-osobową tj. Jeden na drugim i od lini startu w takiej pozycji scigają się do mety , kto spadnie zaczyna od nowa z partnerem/kom. 

Światła - Zabawa polega na tym ,że prowadzący poprzez mówienie koloru ma kontrolować TT , są 3 kolory : 
 Czerwony - Terroryści mają bezruch, 
 Zielony- Terroryści mają biegać, 
 Pomarańczowy-Terroryści mają chodzić. 
  Jeżeli nie stosują się do tych poleceń lub się pomylą zostają zabici. 

Żyd - Zabawa polega na tym, że strażnik wybiera od 2 do 3 osób, a więźniowie podchodzą do tego więźnia którego lubią bardziej.Więźeń, który ma mniejsze poparcie innych więźniów zostaje zabity.

Źródło

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odznaczenia

Wszystko fajnie ale moim zdanie ostatnia zabawa czyli "żyd" powinna zostać usunięta, iż będą z tego problemy.. mam na myśli prowokacje, kłótnie lub faworyzowanie.. np jest gracz który już gra np od 3 dni i ludzi go mniej więcej znają i wejdzie nowy, który ma przegrane na serwerze z 10/20min.. to do kogo gracze podejdą w tej zabawie? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odznaczenia

12 godzin temu, yngpolonais napisał:

Wszystko fajnie ale moim zdanie ostatnia zabawa czyli "żyd" powinna zostać usunięta, iż będą z tego problemy.. mam na myśli prowokacje, kłótnie lub faworyzowanie.. np jest gracz który już gra np od 3 dni i ludzi go mniej więcej znają i wejdzie nowy, który ma przegrane na serwerze z 10/20min.. to do kogo gracze podejdą w tej zabawie? 

Jest to ogólna rozpiska zabaw, na której mogą się wzorować prowadzący. Well Dono Jano🙆

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odznaczenia

Świetna rozpiska, tego mi brakowało :kotek:

z uwag to tyle że poprawiłabym nazwy zabaw na większe, żeby całość była bardziej czytelna :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odznaczenia

Kopiując temat, wypadało by podać źródło. Chociaż małą czcionką na dole ;)

@ pochybelOP  Radzę to zmienić inaczej temat zostanie usunięty.

Drugi temat co zrobiłeś pewnie też jest z internetu, więc podaj źródło.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odznaczenia

Już dodaje. Oczywiste było że nie mogłem tego sam wymyślić, ponieważ wszystko jest już w internecie. Na naszym forum nie ma takich poradników, a nowi gracze na serwerze JailBreak nie będą musieli grzebać, bo wszystko mają teraz jak na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odznaczenia

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Trochę o nas

HeadShot Army to sieć stworzona przez grono pasjonatów gry Counter-Strike. Olbrzymie doświadczenie każdego z założycieli osobno, w połączeniu razem dało efekt w postaci projektu HSArmy. Nasza załoga, poza doświadczeniem i ogromem wiedzy w wielu dziedzinach - nie tylko CS - gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz dobrą i zgraną ekipę. Nasze serwery tworzonę są z myślą o graczach i ich bezpieczeństwu na serwerze. Chcemy by chwile spędzone z nami były jak najlepsze - to daje gwarancję fajnej ekipy i radości użytkowników - a dzięki właśnie użytkownikom chcemy zostać najlepsi w swojej dziedzinie!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.